Katalogy RM

PŘEHLED NABÍDKY JE POUZE INFORMATIVNÍ, PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE.

Certifikované referenční materiály jsou nejdůležitějšími nástroji realizace návaznosti a zajištění pravdivosti měření ve zkušebních laboratořích 1.

Referenčních a certifikovaných referenčních materiálu (dále RM a CRM) je velké množství a dotýkají se všech oblastí výzkumu. Naše nabídka byla sestavena tak, aby obsahovala standardy všech renomovaných světových výrobců, ale i cenově přístupnější standardy tuzemské a středoevropské.

Všechny referenční materiály jsou dodávány s certifikátem, většina z nich je certifikována národními nebo nadnárodními institucemi pro certifikaci.

Nabídku certifikovaných matričních referenčních materiálů doplňují kalibrační roztoky a základní látky a nastavovací standardy pro XRF, OES a analyzátory C, S, N, O, H a také referenční materiály fyzikálních vlastností.

 Abyste se lépe zorientovali máme nabídku referenčních materiálů rozdělenou do několika katalogů.

zeleném katalogu najdete RM a CRM pro stanovení anorganických látek, především toxických těžkých kovů ve všech složkách životního prostředí. Poletavém prachu, vodách, sedimentech, půdách, rostlinách, potravinách, živočišných a klinických materiálech. Katalog obsahuje také CRM pro speciační analýzu.

Náš žlutý katalog obsahuje RM a CRM pro stanovení organických látek v životním prostředí.

V šedém katalogu najde CRM a RM, každý, kdo pracuje se silikáty - sklo, keramika, stavební hmoty, minerály. Obsahuje také nastavovací standardy (rekalibrační, SUS) pro XRF spektrometrii.   

Modrý katalog pak obsahuje CRM a RM pro, u nás nejrozšířenější průmysl, hutnictví železa a také nastavovací standardy (rekalibrační, SUS) pro XRF a OES. 

Červený katalog obsahuje velké množství CRM a RM neželezných kovů a surovin a odpadů jejich výrob.

Katalog  Kalibrační roztoky, základní látky, pH je katalog výrobků Slovenského metrologického ústavu obsahuje jednoprvkové kalibrační standardy, základní látky, pufry, CRM fyzikálních vlastností a některé standardy anorganických i organických materiálů.


 Pokud Vás zajímá cena a dostupnost materiálů nebo jste nenašli to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám s výběrem pomůžeme.


 katalog1042.jpg


  
 

1 https://www.eqa.cz/terminologie/Text/Terminologie.html, 18. 1. 2010

Nahoru