Termostaty, inkubátory, sterilizátory...

V mikrobiologických, lékařských a veterinárních laboratořích najde uplatnění řada zařízení uvedených v kapitole. Termostaty, ohřev, chlazení.

NOVINKY

Nově v prodeji:

NÍZKOTEPLOTNÍ MRAZNIČKY   

Technická specifikace : 2015_ZL_Nízkoteplotní_Mrazničky.pdf ZL_Nízkoteplotní_Mrazničky.pdf

 

 

Laboratorní termostaty

ST2_1.JPG

Termostatické skříně jsou zařízení umožňující udržování teploty nezávisle na teplotě okolí (jou vybaveny topným a chladícím systémem), v maximálním rozsahu +3 ... +70 stupňů Celsia

Skříňové termostaty jsou vhodné k pěstování mikroorganismů a rostlin při specifických teplotách, stanovení BSK. Uchovávání kapalin a jiných vzorků pro chemicko-fyzikální analýzy a mikrobiologický výzkum.    

 

Přenosné termostatické boxy TB

Příklady použití, transport:

  • vzorky vody, odpadní vody  
  • biologické materiály  
  • krev, krevní produkty
  • vzorky v souladu s požadavky platných norem

                                   resize__1_.jpg

 

 

Biochemické inkubátory CL

CL_53_INOX_monter_grafit_1.jpg

Biochemické inkubátory jsou vhodné k inkubování mikrobiologických vzorků nebo k zjištění termické stability vzorků za zvýšených teplot (např. pigmenty). Biochemické inkubátory se vyrábí ve dvou verzích STD, nebo TOP.

Nově jsou standardně biochemické inkubátory dodávány s vnitřními skleněnými dveřmi.

 

Inkubátory IL

IL_inox_otwarty_1.jpg

Inkubátory jsou vhodné do mikrobiologických laboratoří, pro kultivaci mikroorganismů, pro pěstování rostlin za specifických teplot. Teplotní rozsah je od 0°C (lze i od -10°C) až do +70°C (v TOP do +100°C).

Nově jsou standardně inkubátory dodávany s vnitřními skleněnými dveřmi.

 

Klimatické komory KK

KK_350_kwiaty_1.jpg

Klimatické komory umožňují simulaci reálného prostředí např. pro pěstování rostlin, simulaci střídání dne a noci, výběr z různých barevných spekter světla, regulovat teplotu i vlhkost a mnoho dalších možností.

 

Chladničky

CHL2_1.jpg

V naší nabídce najdete laboratorní chladničky jedno- i vícekomorové, s objemy od 68 l až do 1460 l. K chladničkám lze dokoupit velké množství příslušenství.  

 

Mrazničky - Nízkoteplotní mrazničky

ZLN_85_GRAFIT_1.jpg

Mrazničky jsou vhodné pro dlouhodobé skladování vzorků a biologických materiálů, nebo rychle se rozkládajících vzorků, dalé jsou také vhodné pro zkoušky mrazuvzdornosti stavebních materiálů (beton, dřevo atd.).

 

Nízkoteplotní laboratorní mrazničky ARCTIKO

Nízkoteplotní mrazničky nabízí širokou škálu možností výzkumu a skladování, např. ochrana buňek, DNA, bakterií aj. Mrazničky se dále vyznačují vysokou přesností chlazení a HIGH-TECH technologiemi.   

 

Sušárny

SL_240_STD_INOX_1.jpg

Novinky :

Sušárny s průtokem dusíku.pdf Sušárny s průtokem dusíku.pdf

2015_Sušárny_SL_SIMPLE.pdf Sušárny_SL_SIMPLE.pdf


Příklady použití :

Měření tepelného odporu stavebních materiálů, elektronických a elektrotechnických součástek.  Zkoumání vlivu vysokých teplot na vlastnosti výrobků. Sušení laboratorního skla, sterilizace horkým vzduchem. Zkoumání procesu stárnutí materiálů. Vstupní předehřívání, genetika v zemědělství, sušení rostlinných tkání, základní laboratorní operace, např. zbytková vlhkost, sušení tiskařských sít.

 

Sterilizátory SR

SR_240_INOX_1.jpg

Příklad použití : sušení laboratorního skla, sterilizace horkým vzduchem …

 

Registrátory teploty, sběr dat

Monitorovací systém RT 

Systém umožňuje souvislé měření a záznam hodnot teploty a/nebo vlhkosti se zasíláním SMS při překročení nastavených hodnot. 

resize_1.jpg

 

Ultrazvukové laboratorní čističky

ULT_Laboratory10.jpg

Celonerezové laboratorní kompaktní čističky řady LABORATORY s ohřevem a časovačem se snadným mechanickým ovládáním o objemu 3 litry – 28 litrů.

 

Varné panely, bloky

varic_1.jpg

Nová generace sklokeramických vařičů TOP LINE 2000

 

Nahoru