Izotachoforéza, kapilární elektroforéza

 
EA303A.jpg

Izotachoforéza, kapilární elektroforéza pro analýzu ionogenních látek ve vodách, zemědělství, potravinách, klinických materiálech ...

EA 202 M je určen v základní sestavě pro  dvojkolonovou izotachoforézu, jeho modulární provedení však umožňuje vytvořit jednoduše sestavu pro kapilární elektroforézu s keramickým dávkovacím kohoutem. Pracuje s vodivostními bezkontaktními detektory a je uzpůsoben pro připojení některého z nabízených UV detektorů. Přístroj lze dále rozšířit na automatizovanou verzi EA 202 A.

EA 303 A je plně automatizovaný analyzátor nové konstrukce. Dvojkolonová separační jednotka s bezkontaktními vodivostními detektory je vybavena integrovaným systémem pro čerpání elektrolytů. Přístroj pracuje s autosamplerem pro až 99 vzorků. Prospekt ke stažení  ZDE ZDE .

EA 102 se konstrukcí a možnostmi podobá analyzátoru EA 202 M. Je však umístěn v menší skříňce, je vybaven vodivostními kontaktními detektory a není možno jej dále automatizovat.

EA 102/1 je jednokolonová verze analyzátoru EA 102.

Některé aplikace:

  • stanovení aniontů ve vodách, včetně chloritanů a bromičnanů
  • analýza potravin – vitamín C, umělá sladidla, konzervační látky, kyseliny,  histamín
  • v zemědělství – analýza hnojiv, siláží, herbicidů, živočišného materiálů
  • zdravotnictví – kyseliny, aminokyseliny, ketolátky, šťavelany, metabolity léčiv v tělních tekutinách, hormony
  • výuka analytické chemie – názorné úlohy s barevnými roztoky

Více informací:prospekt ITP CZE.pdf prospekt ITP CZE.pdf 

Pokud Vás tato tématika zajímá prohlédněte si přednášku M. Kovaľa: Some  new application of  ITP-CZE and ITP-MS Koval_ITP_CZE_angl.pdf .pdf 

Nahoru